سوال های متداول
  • برای ثبت نام در لیگ چه مراحلی لازم است؟ ابتدا شما و تمامی اعضای تیم شما باید در سایت توسط آیدی استیم خودشان وارد شوند و ثبت نام کنند، سپس سرپرست تیم در بخش کاربری یک تیم جدید ایجاد می کند و تمامی اعضای تیم را اضافه می کند. در مرحله بعد سرپرست تیم وارد بخش ثبت نام لیگ می شود و با انتخاب تیم مورد نظر خود و واریز مبلغ ورودی از طریق درگاه سایت ثبت نام را تکمیل می کند.
  • آیا برای ثبت نام در لیگ هزینه ای دریافت میشود؟ با توجه به هزینه های لیگ و تامین منابع مالی، تیم ما در این سری تصمیم به دریافت هزینه ورودی دارد، قابل توجه است که تمامی این هزینه ها صرف اداره لیگ و جایزه تیم های برتر خواهد شد. هزینه ثبت نام فصل دوم مسابقات برای هر تیم مبلغ 50000 تومان می باشد
  • جایزه لیگ چیست؟ فصل دوم مسابقات جام ستارگان همراه با جوایز نقدی و غیر نقدی خواهد بود، جوایز نقدی این مسابقات 85% کل بودجه مسابقات لیگ خواهد بود. به طور ساده حداقل 700 هزار تومان مجموع مبالغ جایزه نقدی خواهد بود که این مبالغ به صورت درصدی به سه تیم اول تعلق می گیرید: تیم اول 60% تیم دوم 30% و تیم سوم 10% از مجموع مبلغ جایزه را دریافت خواهند کرد
  • چرا باید توسط آیدی استیم خود وارد شوم و آیا امنیت آیدی استیم تامین می باشد؟ با توجه به برگزاری مسابقات توسط گیم کلاینت استیم برای دسترسی به اطلاعات عمومی بازیکنان و تایید آنها احتیاج به ورود از طریق استیم می باشد، این ورود در سایت رسمی استیم انجام خواهد شد و هیچگونه اطلاعات شخصی از اکانت شما به ما ارسال نخواهد شد.
  • لیگ فصل دوم در چه تاریخی آغاز می شود و به چه صورت برگزار می شود؟ لیگ فصل دوم جام ستارگان از اوایل تیر ماه 94 آغاز خواهد شد و ابتدا به صورت 4 گروه 4 تایی و bo1 برگزار خواهد شد 8 تیم برتر به مرحله حذفی راه خواهند یافت و در دو براکت برندگان و بازندگان به صورت bo3 مسابقه خواهند داد، فینال مسابقات نیز به صورت bo5 برگزار خواهد شد.
  • گروه بندی مسابقات به چه صورت می باشد؟ تیم ما پس از آنالیز تیم ها آنها را به دو دسته قویتر و ضعیف تر تقسیم خواهد کرد و به صورت قرعه ای در 4 گروه قرار خواهد داد، تمامی تلاش ما برای رعایت عدالت در گروه بندی می باشد.
  • زمان برگزاری مسابقات به چه صورت می باشد؟ در مرحله گروهی هر شب 4 بازی انجام خواهد شد، 2 بازی در ساعت 7 و 2 بازی در ساعت 8:30 آغاز خواهند شد. در مرحله حذفی نیز 2 بازی در روز از ساعت 7 شروع خواهند شد. به طور کلی 48 بازی در مرحله گروهی و 8 بازی در مرحله حذفی برگزار خواهند شد.
  • تیم من در لیگ دیگری نیز شرکت کرده است آیا امکان شرکت در لیگ ستارگان وجود دارد؟ بله، اما با توجه به ترافیک بالای مسابقات در فصل تابستان و احتمال همزمانی مسابقات شما تیم شما موظف می باشد در صورت شرکت در لیگ دیگر زمان بندی خود را در ابتدای لیگ به ما اعلام تا نسبت به برنامه ریزی و عدم تداخل اقدام شود.